Nakupujte v aukci, nakupujte výhodně

Aukce Brno

Aukce se může zúčastnit každý, ovšem záleží na tom, kde. Vybírat si můžete z aukcí na internetu, nebo v aukčních síních v Brně.

Aukční dům Zezula

  • drahé kameny
  • starožitný nábytek
  • hodiny
  • obrazy a grafiku
  • šperky
  • porcelán a nádobí

Aukční dům Zezula se nachází na ulici Hlinky 142c v Brně. Aukční síň nabízí řadu starožitností z doby baroka, secese, nebo moderny. V aukčním domě, je vždy otevřenou pouze před samotnou aukcí. V případě dohody dokonce i mimo tuto dobu. Na internetových stránkách aukčního domu najdete několik provedených významných dražeb společně s informacemi o volném prodeji.

Aukce Brno

Aukce Brno probíhají převážně na internetu s možností navštívit kamennou pobočku na Josefské v centru města. Zde ale neprobíhají aukce, jako takové, ale pouze prodej. Už na internetových stránkách si můžete všimnout, že zboží je prodáváno za jednotnou cenu, můžete si ho okamžitě koupit, aniž byste museli navyšovat cenu. Platbu není možné provést na internetu, ale pouze na již zmíněné pobočce v Brně.

Současně s tím je nutné, abyste si zakoupení předmět odnesli a to do pěti pracovních dnů. Zároveň je možné dohodnout se na předání dobírkou, či expresní službou. Na stránkách najdete všechny produkty, které jsou aktuálně na prodej i ty, které již v minulosti prodány byly. Pro zakoupení předmětu platí jasná pravidla, která jsou rovněž uvedena na stránkách. Před zakoupením, je třeba se registrovat.

Komentáře jsou uzavřeny.