Nakupujte v aukci, nakupujte výhodně

Aukční síně

Pokud se zajímáte o aukce ať už jakékoli, tak byste měli vědět o některých aukčních síních, které jsou k dispozici. Nemusíte se totiž zajímat jen o umění, ale i o dražby nemovitostí, aut, nebo jiných předmětů, jejichž jste fanouškem.

Síň Dorotheum

Dorotheum bylo založeno před více, než 300 lety a dnes se řadí vůbec mezi největší aukční dům ve střední Evropě. Síň Dorotheum má několik významných zahraničních poboček v Miláně, Bruselu, nebo v Mnichově a Římě. Dorotheum má i vlastní galerii, kde si můžete prohlédnout obrazy, starožitný nábytek, nebo nádobí z různých historických stylů.

Na škodu není ani Klenotnictví Dorotheum, které je tím největším v Rakousku. V aukcích nabízí Dorotheum hlavně moderní a historické umění. Jedná se především o obrazy starých mistrů. V Dorotheum probíhají čtyři významné aukční týdny. V těchto dnech probíhají nejdůležitější dražby umění a starožitností a každá oblast umění, má svou vlastní aukci v jednom z týdnů.

Navštívit můžete i prodejní galerii Dorothea. Právě tam máte možnost zakoupit si běžně umělecká díla, šperky, nebo starožitnosti aniž byste byli nuceni zúčastnit se aukce. Speciálním sortimentem jsou svatební seznamy, které jsou zvláštní svou jedinečností a luxusem. Potřebujete svatební dar, nebo jen chcete mít na vlastní svatbě něco opravdu jedinečného.

Mezi svatebními seznamy najdete luxusní a elegantní příbory, krásné jídelní servisy, obrazy, nebo nábytek vhodný nejen pro svatební den.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Historické síně a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.