Nakupujte v aukci, nakupujte výhodně

Aukro aukce

Aukro zná pravděpodobně každý, kdo někdy v životě viděl internetové stránky. Ještě před několika lety sloužil hlavně mladým lidem, teď ho začínají používat i dospělí, senioři, nebo dokonce děti, jejichž věk dosáhl 15let.

Aukro, jako první internetové stránky v České republice umožňují široké veřejnosti prodávat, nebo nakupovat nepotřebné a potřebné zboží pomocí internetové aukce. Aukro je poměrně pohodlný způsob, jak nakoupit a prodat přímo z domova, z kanceláře, nebo z kavárny. Nejvíc na Aukru vydělají samozřejmě prodávající, kteří se zbaví všech nepotřebných věcí.

V prodeji na Aukru se meze nekladou. Předměty dražby na Aukru jsou zařazeny do jednotlivých kategorií, pro lepší orientaci. Snadno si tak můžete vybírat z kategorií starožitností, hraček a oblečení pro děti či dospělé, elektroniky, uměleckých děl, knih a učebnic. Takto bychom mohli pokračovat do nekonečna v různých kategoriích. Aukro má navíc k dispozici věrnostní program pro uživatele věrné a úspěšné. Každý z takových úspěšných uživatelů získává za nákup, nebo prodej body, za které si potom může vybírat ceny z katalogu zcela zdarma. Do tohoto věrnostního programu budete zařazeni automaticky po registraci, nic jiného proto nemusíte udělat. U každého uživatele jsou uvedeny komentáře, které si obchodující osoby mezi sebou udělují.

Čím větší počet pozitivních komentářů, tím větší je vaše úspěšnost, co se týče prodeje a samozřejmě se tím značně zvyšuje vaše důvěryhodnost.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Nejznámější aukce a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.