Nakupujte v aukci, nakupujte výhodně

Ostravská aukční síň

Ostravská aukční síň se zaměřuje jednak na nákup, prodej a nájem nemovitostí, ale i na jiné služby, které jsou s nemovitostmi spojeny, zajišťování nákupu, majetkoprávní služby a správu obcí nemovitého majetku. Ve zkratce by se dalo říct, že se Ostravská aukční síň zaměřuje na:

  • ekonomické a právní poradenství
  • správu movitého majetku
  • majetkoprávní činnost
  • služby pro zájemce o koupi a nájem
  • služby pro vlastníky – prodejce

Nahlédnout můžete do dražebního kalendáře nemovitostí, který najdete hned na úvodní straně internetových stránek. V dražebním kalendáři, se můžete snadno orientovat a vybírat si hned ze tří sekcí. Veřejné dražby, exekuční dražby a připravované dražby. Ve dnech, které jsou stanoveny pro dražbu (dražební dny) máte možnost zúčastnit se.

U každého stanoveného dne pro dražbu je uvedena nemovitost, pozemek, nebo jiný objekt, který je předmětem. Předměty dražby se nachází pouze v Moravskoslezském kraji, adresa je uvedena společně se všemi podstatnými informacemi.

Jak se zapsat do dražby

Pokud dražba neprobíhá na internetu, ale v síni, tak se jí může zúčastnit opravdu každý, dokonce se může přijít i kdokoli podívat. Pokud se tedy chcete jen podívat, jak taková dražba probíhá, máte tu možnost. Pokud se chcete zúčastnit dražby, pak je nutné, abyste nejdřív složily dražební jistinu, která vám bude navrácena pouze v případě, že si nic nevydražíte. Draží se do té doby, dokud některá z osob, které jsou přítomny na dražbě, činí vyšší podání. Vždy se postupuje v částkách směrem nahoru.

Komentáře jsou uzavřeny.